Es to beidzot paveicu :)

Laikam beidzot esmu to izdarījusi un pārvarējusi savas bailes no….apģērba adīšanas. Vienmēr bija sajūta, ka kaut kas nesanāks un rezultāts nepatiks, vai mācēšu sašūt uzadītās detaļas tā, lai nebūtu redzamas neglītas vīles un vai gala rezultātā nebūs iztērets laiks, darbs un materiāls. Bet, kad atradu šo vestes rakstu, kas tiek adīta uz apaļajām adāmadatām vienā gabalā un līdz ar to nekas nekur nav jāšuj, kā arī adīšanas procesā var jau piemērīt un darba gaitā izlabot, ja kas noiet greizi vai kas nepatīk, ķēros kārtējo reizi pie adatām. Rezultātā esmu nedaudz patukšojusi savus dziju krājumus un uzadījusi pirmo vesti.

Veste adīta no 100% Ogres vilnas dzijas, zigzaga rakstā izmantota 100% Ogres kokvilnas un 30% vilnas dzija, savukārt raksts Vormorgun Létt-Lopavesti kā vienmēr atrasts iekš to Ravelry.

P.S. Jau tiek meklēts jakas vai džempera modelis, kas varētu būt nākošais…..arī protams, kas adāms vienā gabalā, bez šūšanas un vīlēm. Jakām un džemperiem, kuriem nepieciešams šūt vīles, ķeršos klāt kaut kad vēlāk, kad drosme un pieredze būs lielāka.

8 komentāri so far »

 1. 1

  ļoti skaista veste! :)
  lai labi nēsājās! ;)

 2. 3

  Baiba said,

  Ļoti jauka veste! Man patīk, kā krāsiņas saliktas :)

 3. 4

  Agnese said,

  Tiešām forši! Skatos un priecājos! :)

 4. 5

  Antris said,

  Paldies :)
  Pašai jau ar baigais prieks, ka pirmais kucēns (veste) namaz nav slīcināms :)

 5. 6

  baiba said,

  Varbut ir iespeja uzrakstit pa soliem vismaz lidz paduseem,jo kaukaa nessak pieaudzesana.

 6. 7

  baiba said,

  Man gribetos dzemperiti uzzadit uz kadu 38 izmeeru. nezinu cik tas valdzinji jaauzmet.

  • 8

   Antris said,

   Par valdziņu skaitu – es cītīgi skaitīju, vairākas reizes iesāku un pēc tam ārdīju ārā, lai iegūtu vajadzīgo valdziņu skaitu. Viss atkarīgs no adīt plānotās dzijas. Cik konkrēti šai vestei bija valdziņu, vairs neatceros.
   Tā kā, sākumā nekas cits neatliks, kā uzadīt paraudziņu 10×10 cm un izskaitīt cik valdziņu un pareizināt ar nepieciešamo apkārtmēra cm skaitu.

   Savukārt solis pa solim – viss smuki un saprotami norādīts tehniskajā rakstā (links uz vestes rakstu norādīts augstāk (t.i. virs otrās bildes)).
   Kā arī ņemto vērā ka tā bija mana pati pirmā veste un pēc tās vairs nav sekojis neviens apģēra gabals, būs grūti atcerēties un visu izstāstīt tā soli pa solim. Tāpēc iesaku vadīties pēc tehniskā apraksta.

   Veiksmīgu adīšanu!


Comment RSS · TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: