Sākums ir, bet beigas nav

Ehhh….. vai nu laika trūkums, vai vēlme īstenot kādu jaunu ideju, vai nepieciešamība laikā pabeigt kādu konkrētu lakatu vai radīt jaunu grabuļu kolekciju, nav ļāvuši līdz pat šim brīdim īstenot un pabeigt divus manus iesāktos lieldarbus.

Ņemot vērā to, ka nu jau lēniem soļiem piezogas rudentiņš – bagātais vīriņš (vismaz šorīt izejot no mājas pārņēma šādas sajūtas) un vēlme pēc siltuma tikai pieņemsies spēkā, viens lieldarbs noteikti tiks izrakts no skapja dziļākā plaukta – mans košais, krāsainais 100% vilnas pleds, kas izmēros plānojas apmēram 1,80 x 2,00 metri. Kas tad nu vairs atlicis… tikai satamborēt kopā kvadrātiņu simtus (viens kvadrātiņš aptuveni 10 cm)….. bet nu nekādi nav iedvesma pieķerties šim darbiņam. Pleds sākts darināt tai tālajā pagājušā gada ziemā.

Savukārt otrs lieldarbs….daudz pinķērīgāks, uzmanību un precizitāti prasošāks – izšūtas puķes, no kā plānots izveidot dekoratīvu spilvenu. Bet nu… kaut kā nespēju vairs pieķerties šim pasākumam. Bet pagaidām vēl plinti krūmos nemetu un ļoti ceru, ka pienāks diena (cerams, šogad), kad varēšu priecāties par jauno spilvenu.

Radošu, siltu, saulainu, jauku un veiksmīgu augustu!!!!

1 Response so far »

  1. 1

    […] Bet arī kopš šī gada janvāra sākuma, vismaz mazu sprīdīti uz priekšu pavirzījies viens no maniem lieldarbiem. […]


Comment RSS · TrackBack URI

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: