Mans šī gada pirmais atklājums

Kopš svētdienas vakarā apmeklētā koncerta, ausīs man pārsvarā visu laiku skan Linda – Linda Leen. It īpaši dziesma Pink glasses, jo diemžēl pārējās no koncertā dzirdētajām dziesmām vēl nav iznākušas un ikdienā tās nav iespējams noklausīties. Lai gan domāju, ka citas koncertā izskanējušās dziesmas bija spēcīgākas un vairāk atbilda albūma pirmā singla dziesmas statusam.

Jāsaka godīgi, īpaši nebiju sekojusi līdz Lindas jaunajām dziesmām, albūmiem un koncertiem. Bet meklējot dāvanu manai mīļajai Dārgajai dzimšanas dienā, acīs iekrita koncerts “Demo”. Pirmo reizi biju uz Lindas koncertu, atzīšos gāju ar bailēm vai draudzenei dāvana patiks un vai man patiks koncerts. Tomēr pēc pirmās koncertā izskanējušās dziesmas, atklāju priekš sevis jaunu Lindu – sievišķīgu, romantisku un roķīgāku. Brīžiem Lindas balss, pavadošā grupa, dziesmas tekss aizskāra kādu stīgu dziļi iekšā – gribējās gan smaidīt, gan asaras slaucīt.

Katrā ziņā, abas ar draudzeni no koncerta iznācām pacilātā noskaņojumā un, kā jau minēju, šīs nu jau trīs dienas klausos šo dziesmu……

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: